5 gru 2014

Eventy w mediach społecznościowych: wydarzenia na Facebooku

3 grudnia 2014 miałem przyjemność wystąpić przed osobami zgromadzonymi na TechKlub Kraków, z prezentacją na temat promocji wydarzeń w mediach społecznościowych. Było na to jedynie 20 minut, więc zdecydowałem się na prezentację konkretną, merytoryczną, możliwą do zrozumiałego odbioru także bez obecności prezentującego. Zamieszczam ją poniżej, miłego korzystania, w razie pytań - pytajcie w komentarzach.

8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. W social mediach jest bardzo duża moc i jeśli wykorzystamy ją prawidłowo to na pewno możemy wiele zyskać. Dlatego dzięki http://tearsofjoy.pl/ można nawiązać naprawdę udaną współpracę co do kampanii Facebook. W takich przypadkach widać, kto ma duże doświadczenie w tej materii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz social media to podstawa by promować swój content na szeroką skale. Polecam rowneiż zajrzec na ciekawą historie związaną z kampanią świąteczną :D https://mamstartup.pl/10-miesiecy-przygotowan-i-dwa-intensywnej-sprzedazy-case-study-listymikolaja-pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdyby spojrzeć na to z innej strony, to ogólnie reklama naszej witryny internetowej jest bardzo ważna. Na przestrzeni ostatnich dni ciekawie to ostało opisane na http://www.poradniki24h.pl/4263/co-to-jest-seo-pozycjonowanie-i-dlaczego-jest-to-wazne-dla-twojej-firmy/ i taka jest prawda w momencie optymalizacji stron. Na początku należy wiedzieć czym tak naprawdę jest to SEO.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o promocje bloga mogą być takie działania jak social media marketing opisany na przykład tutaj http://tearsofjoy.pl/social-media-marketing/. W dzisiejszych czasch w mediach społecznościowych jest chyba najwięcej potencjalnych klientów do zdobycia, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zastanawiam się właśnie nad stworzeniem dla swojej firmy takiej facebookowej kampanii i na prawdę bardzo pomocny jest dla mnie ten artykuł http://www.exbiznes.pl/do-kogo-nalezy-kierowac-kampanie-na-facebooku/. Dowiedziałem się z noego na przykład od kogo najlepiej takie kampanie w social media kierować. Uważam, ze to wiedza warta przysfojenia

  OdpowiedzUsuń
 7. Social media to w obecnych czasach najlepsza z możliwych opcji na promocję własnego biznesu. Ja sama rozważam podjęcie współpracy z agencją http://tearsofjoy.pl/social-media-marketing/ Do tej pory słyszałam same pochlebne opinie na ich temat, więc uważam że jest to strzał w dziesiątkę.

  OdpowiedzUsuń