5 gru 2014

Eventy w mediach społecznościowych: wydarzenia na Facebooku

3 grudnia 2014 miałem przyjemność wystąpić przed osobami zgromadzonymi na TechKlub Kraków, z prezentacją na temat promocji wydarzeń w mediach społecznościowych. Było na to jedynie 20 minut, więc zdecydowałem się na prezentację konkretną, merytoryczną, możliwą do zrozumiałego odbioru także bez obecności prezentującego. Zamieszczam ją poniżej, miłego korzystania, w razie pytań - pytajcie w komentarzach.

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. W social mediach jest bardzo duża moc i jeśli wykorzystamy ją prawidłowo to na pewno możemy wiele zyskać. Dlatego dzięki http://tearsofjoy.pl/ można nawiązać naprawdę udaną współpracę co do kampanii Facebook. W takich przypadkach widać, kto ma duże doświadczenie w tej materii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz social media to podstawa by promować swój content na szeroką skale. Polecam rowneiż zajrzec na ciekawą historie związaną z kampanią świąteczną :D https://mamstartup.pl/10-miesiecy-przygotowan-i-dwa-intensywnej-sprzedazy-case-study-listymikolaja-pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdyby spojrzeć na to z innej strony, to ogólnie reklama naszej witryny internetowej jest bardzo ważna. Na przestrzeni ostatnich dni ciekawie to ostało opisane na http://www.poradniki24h.pl/4263/co-to-jest-seo-pozycjonowanie-i-dlaczego-jest-to-wazne-dla-twojej-firmy/ i taka jest prawda w momencie optymalizacji stron. Na początku należy wiedzieć czym tak naprawdę jest to SEO.

  OdpowiedzUsuń