5 gru 2014

Eventy w mediach społecznościowych: wydarzenia na Facebooku

3 grudnia 2014 miałem przyjemność wystąpić przed osobami zgromadzonymi na TechKlub Kraków, z prezentacją na temat promocji wydarzeń w mediach społecznościowych. Było na to jedynie 20 minut, więc zdecydowałem się na prezentację konkretną, merytoryczną, możliwą do zrozumiałego odbioru także bez obecności prezentującego. Zamieszczam ją poniżej, miłego korzystania, w razie pytań - pytajcie w komentarzach.

12 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. W social mediach jest bardzo duża moc i jeśli wykorzystamy ją prawidłowo to na pewno możemy wiele zyskać. Dlatego dzięki http://tearsofjoy.pl/ można nawiązać naprawdę udaną współpracę co do kampanii Facebook. W takich przypadkach widać, kto ma duże doświadczenie w tej materii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz social media to podstawa by promować swój content na szeroką skale. Polecam rowneiż zajrzec na ciekawą historie związaną z kampanią świąteczną :D https://mamstartup.pl/10-miesiecy-przygotowan-i-dwa-intensywnej-sprzedazy-case-study-listymikolaja-pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdyby spojrzeć na to z innej strony, to ogólnie reklama naszej witryny internetowej jest bardzo ważna. Na przestrzeni ostatnich dni ciekawie to ostało opisane na http://www.poradniki24h.pl/4263/co-to-jest-seo-pozycjonowanie-i-dlaczego-jest-to-wazne-dla-twojej-firmy/ i taka jest prawda w momencie optymalizacji stron. Na początku należy wiedzieć czym tak naprawdę jest to SEO.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o promocje bloga mogą być takie działania jak social media marketing opisany na przykład tutaj http://tearsofjoy.pl/social-media-marketing/. W dzisiejszych czasch w mediach społecznościowych jest chyba najwięcej potencjalnych klientów do zdobycia, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zastanawiam się właśnie nad stworzeniem dla swojej firmy takiej facebookowej kampanii i na prawdę bardzo pomocny jest dla mnie ten artykuł http://www.exbiznes.pl/do-kogo-nalezy-kierowac-kampanie-na-facebooku/. Dowiedziałem się z noego na przykład od kogo najlepiej takie kampanie w social media kierować. Uważam, ze to wiedza warta przysfojenia

  OdpowiedzUsuń
 7. Social media to w obecnych czasach najlepsza z możliwych opcji na promocję własnego biznesu. Ja sama rozważam podjęcie współpracy z agencją http://tearsofjoy.pl/social-media-marketing/ Do tej pory słyszałam same pochlebne opinie na ich temat, więc uważam że jest to strzał w dziesiątkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na stronie https://push-ad.com/pl/blog/jakie-korzysci-niosa-dzialania-z-obszaru-marketingu-internetowego/ jest bardzo ciekawy artykuł na temat działań z obszaru marketingu internetowego i tego, jakie niesie za sobą korzyści - warto poczytać, bo to przydatne informacje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli chodzi o reklamę internetową to ja ostatnio trafiłem w sieci na informacje o tzw agencjach digitalowych. Tutaj https://www.bizneslevelup.pl/jak-planowac-budzet-na-dzialania-marketingowe-w-firmie/ możecie poczytać o tym więcej i może ktos również wypowie się w tym temacie?

  OdpowiedzUsuń
 10. Facebook daje Ci do wyboru 4 miejsca, w których Twoje reklamy będą wyświetlane: news feed na komputerach, mobile news feed, prawa kolumna na komputerach oraz audience network. Warto jednak korzystać z usług https://fabrykamarketingu.pl/reklama-na-facebooku/ - wtedy nasza reklama przyniesie zamierzone efekty.

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny tekst, dzięki! Niebawem wystartuje kanał WATCHDEER, może być ciekawie, patrzcie: Rafał Jeleń.

  OdpowiedzUsuń