18 kwi 2013

Raport „Blogerzy w Polsce 2013”

Z niemałym zaskoczeniem stwierdzam, że jestem klasyfikowany. Z próżności wdrożyłem ctrl+f i oto, co się w raporcie pojawiło. Z próżności także (a co, mówią że jestę blogerę) będzie w tym wpisie tylko o mnie.


Kategoria "znajomość blogów", czyli "którzy blogerzy lub blogi internetowe są ci znani choćby ze słyszenia?


Ocena mojego blogowania przez "czytających blogi" plasuje mnie gdzieś tam w ogonie, ocena wśród "Internautów 15+" również. Natomiast wśród "nieczytających blogów" jestem 1 oczko za Antywebem i 2 oczka przed Pawłem Tkaczykiem... przed wieloma blogerami, których czytuję i szanuję. Ciekawa sprawa. Istnieje marka mojego blogowania, która funkcjonuje bez mojej wiedzy w świecie #onlife.


Znajo_nieczytajo 

Znajo_15 

Znajo_czytajo 

Kategoria "czytelnictwo", czyli "których blogerów i blogi internetowe czytasz regularnie?"

Tu nie uwzględniono "nieczytających blogów", no bo jak, więc jestem w 3/4 stawki, tzn. 3/4 przede mną, 1/4 za mną, przy czym ponownie wyprzedziłem lepszych ode mnie - i to mnie dziwi. Nie dziwi mnie natomiast tym, że jestem, było nie było, ponownie w ogonie. ostatnia przerwa w blogowaniu trwała 5 miesięcy; ale to się zmieni, wkrótce się zmieni. chyba, że mi przejdzie.


Czyteln_czytajo 

Czyteln_15

Raport „Blogerzy w Polsce 2013”


PS To może być ostatni post na posterous - platforma się zamyka. Do zobaczenia na bloggerze i na wordpressie.
PS 2 To był ostatni post na platformie Posterous. Przez chwilę testowałem blogowani na Wordpress.com, ale znięchęciły mnie reklamy, które pojawiają się przy artykułach. Od tej pory (15 czerwca 2013) zatem blogger.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz