28 paź 2011

Tumblr po polsku!

Tumblr_logo

Treść maila od kierowniczki działu Rozwoju Międzynarodowego w Tumblr do części polskich tumblrowiczów, w tym do mnie.

Drodzy użytkownicy Tumblr,

 

Nazywam się Jenna i kieruję działem Rozwoju Międzynarodowego w Tumblr. Mam ogromną przyjemność ogłosić, że będziemy wkrótce gotowi do przeprowadzenia prywatnego testu beta polskiej wersji serwisu Tumblr. Cieszymy się na to tłumaczenie i z możliwości udostępnienia go Państwu - małej grupie polskojęzycznych użytkowników Tumblr mających okazję być pierwszymi w testowaniu polskiego tłumaczenia.

Wzięcie udziału w teście beta będzie proste. Prześlemy Wam specjalny link pozwalający na zmianę ustawień językowych w Panelu Tumblr (Dashboard) na język polski. Prosimy o nieujawnianie linku innym! Zależy nam bardzo na dyskrecji do momentu, gdy będziemy gotowi udostępnić wersję beta pozostałym użytkownikom.

Prywatny test beta jest zaplanowany w dniach 4-11 listopada. Waszym zadaniem byłoby korzystanie z Tumblr tak jak zazwyczaj, tylko w wersji polskiej. W przypadku zauważenia jakichkolwiek błędów lub problemów z układem w polskim tłumaczeniu, można je będzie zgłaszać naszej polskiej tłumaczce, Alicji ******, aby mogła dokonać poprawek. I to tyle!

Jeśli chcielibyście Państwo pomóc nam przy testowaniu, prosimy o wysłanie odpowiedzi do Alicji na adres **********@yahoo.com. Można również przesłać kopię tej odpowiedzi do mnie. Cieszymy się bardzo z możliwości zaoferowania serwisu Tumblr w języku polskim i liczymy na Państwa pomoc! W przypadku jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt ze mną lub z Alicją.

Dziękuję bardzo,

Jenna

Pamiętacie jak facebook wyskoczył w Polsce po wprowadzeniu polskiego tłumaczenia? Czy z tumblrem będzie podobnie?

---

Tumblr po polsku - cz. 2

4 komentarze:

 1. Michał Pałasz29 paź 2011, 10:22:00

  No, jak wyżej :) Zaczyna się od słów "Drodzy użytkownicy Tumblr" i leci dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dla mnie to sensacja - w tumblr jestem od bez mała 2 lat, mam z 10 blogów, a tego maila nie dostałem - aczkolwiek widziałem kiedyś gdzieś "rebloguj" zamiast "reblog", przyznam, że jednak wolę reblog

  OdpowiedzUsuń
 3. witam zmieniłam szablon na całkiem darmowy i wyskoczyła mi taka informacja ´Keep this and other Level82 themes free: 10$ co tto znaczy. Czy muszę płaciac?

  OdpowiedzUsuń